2023. aasta läheb Eesti ratsaspordi ajalukku mitme olulise ja erakordse sündmusega. Eesti Ratsaspordi Liidu sajanda juubeliaasta lõppu mahub nii meie kestvusratsutajate tiimi kõrge 4. koht MMil kui ka dokumentaalfilmi „Kaks südant” ootamatult suur edu.

See aastaraamat võtab kokku Eesti Ratsaspordi Liidu piduliku sajanda juubeliaasta, kuhu mahtus nii sportlikke saavutusi kui ka mitmeid ettevõtmisi Eesti ratsaspordi ajaloo esimese, teed rajava peatüki jäädvustamiseks.

2021. aasta läheb meie jaoks ajalukku eelkõige murrangulise olümpia-aastana. Dina ja Donna Anna saavutasid ühe suurima eesmärgi, mille poole Eesti ratsasportlased läbi kümnendite on pürginud. Oleme olümpial osalemisele küll ka varem väga lähedal olnud, kuid esimene Eesti võistluspaari start leidis siiski aset alles nüüd.

2020 algas väga lootusrikkalt. Kalenderplaan oli võistlustest tulvil, Horse Show’ planeerimine käis täie hooga ja oodati põnevusega olümpiamänge. Paraku lõi COVID-19 pandeemia kõik plaanid sassi. Kohaneda tuli uue olukorraga. Ratsaliidul tuli teha raske otsus jätta ära Tallinn International Horse Show. Edasi lükati ka Tokyo olümpiamängud.

Selle raamatu kaante vahele oleme kogunud 2019. aasta säravamad hetked, et oleks, mida aastate pärast lugeda ja meenutada. 

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.