Estonian Rising Stars

Estonian Rising Stars on FEI Solidarity toetusrogrammist alguse saanud projekt, mis koondab tiimi parimaid Eesti noori ratsasportlasi takistussõidus. Täna jätkab programm juba iseseisvalt.

Projekti eesmärgiks on edendada noorte ratsasporti, mille teostamiseks võtavad tiimi sportlased osa ühistest treeninglaagritest, koolitustest ning muudest projektidest.

Projekti eestvedajaks on Linda Randpere. Tiimi treener on projekti algusest olnud Hanno Ellermann, kes kuulub Eesti parimate takistussõitjate hulka. Lisaks käivad projekti raames treeninglaagreid läbi viimas ka välistreenerid.

Kes kuuluvad tiimi?

Estonian Rising Stars tiimi liikmed on motiveeritud ja perspektiivikad noored takistussõitjad. Nad on oma hetke vanuseklassis näidanud häid FEI tasemeni küündivaid tulemusi eelkõige rahvusvahelistel võistlustel ning nad omavad ka vastava taseme hobust. Lisaks on liikmetel toetav meeskond ja soov tiimi tegemistes osaleda. 

Tiimi liikmete eesmärk on osaleda edukalt rahvusvahelistel võistlustel, sh Põhjamaade ja Euroopa meistrivõistlustel. Tiimi koosseis võib aasta jooksul muutuda. 

Tiimi liikmed 2024

Lapsed: Gerda Emilia Kiudma, Emiilie Kalde, Bärbel Balodis, Maribel Kumpan

Ponid: Johanna Tafenau, Heidi Murel

Juuniorid: Grete Veske, Nora Moosar, Triinu Riisberg, Elly-Marie Hermlin, Romi Emily Roomet, Meeri-Liis Pastarus, Liis Tishler

Noored: Mia-Marleen Lanno, Lissy-Ann Tilk

2023. aasta kokkuvõte

Estonian Rising Starsi projekt on ülimalt tänulik sportlastele, kes 2023. aastal edukalt Eestit esindasid ja häid tulemusi saavutasid. Põhjamaade meistrivõistlustel osalesid Marii Parve, Johanna Tafenau ja Grete Veske, kes saavutas aegade parima tulemuse, 7. koha. Grete osales edukalt ka Euroopa meistrivõistlustel. Projekti kaudu valiti aasta jooksul välja sportlasi, keda silmapaistvate tulemuste eest rahvusvahelistel võistlustel toetati. Nendeks olid Triinu Riisberg, Mia-Marleen Lanno ja Lene Varula, kes saavutasid CSI taseme võistlustel auhinnalisi kohti kuni 145 cm kõrgustes sõitudes. Lisaks korraldati treeninglaagrid Hanno Ellermanni ja Rein Pilliga ning välja valitud sportlased said võimaluse osaleda ka Pether Markne treeningutes. Suured tänud ka meie sponsoritele ja toetajatele!

Tiimi liikmed 2023

Lapsed:
Bärbel Balodis

Juuniorid:
Mia-Marleen Lanno, Grete Veske, Lene Varula, Johanna Jürisson, Triinu Riisberg, Liis Tishler, Elly-Marie Hermlin, Nora Moosar, Paula-Rebeca Pakkanen

Noored:
Lissy-Ann Tilk, Elizabeth Põder, Mirell Luts, Karol-Kenneth Lootus

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.