08.05 2023 Tulemused

Välihooaeg on alanud täie hooga

Möödunud nädalal olid nii meie takistussõitjad, koolisõitjad kui ka kolmevõistlejad esindatud erinevatel rahvusvahelistel võistlustel üle Euroopa ja auhinnalisi kohti tuli mitmeid. 

Fotol Gunnar Klettenberg ja Jolanda Poolas, Łąckis / Autor: Asia Bręklewicz Fotografia

Aprilli lõpus Poolas kaks sõitu võitnud Gunnar Klettenberg võistles möödunud nädalal Poolas, Łąckis ja jätkas oma edu Jolandaga, kellega nad said nii 130 cm kui ka 135 cm sõidus teise koha. Gunnariga samas, 135 cm sõidus, võistles ka Renek Rosenberg hobusega Ciorana TT ja lõpetasid 8. kohal. Renek näitas tugevaid sõite ka Zhora TT-ga, kellega oli võistluspaar 110-115 cm sõitudes, ühes viies ning kahes sõidus kuues. Hobusega CC Skyfall TT saavutas Renek laupäevases 140 cm sõidus 11. auhinnalise koha. Samuti Łąckis võistelnud Mia-Marleen Lanno ja Lene Varula tegid reedeses 140 cm sõidus tugevad sõidud. Mia-Marleen oli hobusel Haloubet kaheksas ja Lene Varula It’s Me-ga kümnes.

Itaalias näitas head vormi Nora Moosar, kes sai hobusel Bahhe 130 cm sõitudes erinevatel päevadel nii 4., 9., kui ka 12. auhinnalise koha. Kuueaastaaste hobuste klassides oli Nora hobusel Action Bird nii 8. kui ka 10. auhinnalisel kohal.

Belgias Sentower Parkis võistelnud Mart-Sander Aarma tegi häid sõite mitmete hobustega, olles näiteks Willjamiga CSI1* sõitudes 3. ja 5. kohal ning CSIYH1* klassides Lodovicaga seitsmes, Imani Illy van de Toen Z-ga kümnes ja Keiralanda Vdm-ga kaheteistkümnes. Miia Varula sõitis samuti CSI1* klassides, saavutades hobusega Mirwaldo nii 7. kui ka 10. auhinnalise koha.

Norras Drammen Springtouril ponide 115 cm sõidus tegi 6. auhinnalise koha väärilise tulemuse Johanna Tafenau ponil Maya 389.

Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.