12.12 2023 Kasulikku

Uus aasta algab ametnike koolitustega

Juba välja kujunenud traditsiooni kohaselt korraldab Eesti Ratsaspordi Liit aasta esimeses kvartalis mitmeid koolitusi ametnikele, millest esimene juba 6. jaanuaril.

Nagu FEI nii peab ka ERL oluliseks ametnike – kohtunike, korrapidajate, rajameistrite, sekretäride – haritust ning teadlikkust ja seetõttu oleme jällegi planeerinud aasta esimesse poolde mitmeid koolitusi.

Koolitusaastat alustavad 6. jaanuaril Säreveres takistussõidu kohtunikud, kellele järgnevad samas paigas 27. jaanuaril koolisõidu- ja 28. jaanuaril takistussõidu korrapidajad. Kõigis kolmes positsioonis on sel korral lisaks tavapärasele teooriale kavas koolituse praktilised osas. Esmakordselt meie vabariigis on koolisõidu korrapidajatele plaanis loeng para-koolisõidu korrapidamisest, kusjuures koolituse lõppedes on võimalik tänastel koolisõidu korrapidajatel sooritada para-korrapidaja kategooria eksam.

20. aprillil saavad end täiendada kestvusratsutamise kohtunikud ja korrapidajad, samal nädalavahetusel, 20.-21. aprill, on kavas koolitus takistussõidu rajameistritele Ruilas, kus praktilise poole pealt disainitakse parkuure nii sise- kui välitingimustes. Koolitus toimub ka kolmevõistluse rajameistritele, kusjuures üks koolituse päevadest on mõeldud spetsiifilisemalt krossitakistuste ehitajatele. Kolmevõistluse rajameistrid kogunevad 3.-4. mail Olustveres.

Kindlasti on tulemas ka koolitus koolisõidu kohtunikele, kuid selles osas ei ole kuupäevad veel paigas. Lisaks on plaanis infopäev para-koolisõidust. Jälgige koolituskalendrit.

Siinkohal üleskutse liikmesklubidele. Kui teie seltskonnas on tublisi inimesi, kes võiksid tulevikus töötada ametnikena, julgustage neid osalema koolitusel ja taotlema esmaseid kategooriad. Me vajame oma ridadesse uusi ja häid ametnikke, seda eriti kolmevõistluses ja rakendispordis, kus ametnike puudujääk on suurim.

Koolituste täpsem nimekiri on leitav Ratsanet keskkonnast.

Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.