20.02 2024 Kasulikku

Uued põnevad koolitused 2024. aastal

Teavitame rõõmuga, et ERLi koolituskalendrisse on lisandunud mitu uut koolitusjuhendit.

Kõikide koolitustega saad tutvuda Ratsanetist: https://ratsanet.ee/course_events

2. märtsil viime Tallinnas Foruse tennisekeskuses läbi koolituse, kus keskendume rahvusvahelistel võistlustel osalemise tingimustele. Soovitame osaleda kõikidel sportlastel, kes soovivad tänavu rahvusvahelistest võistlustest osa võtta, et saada pädevat informatsiooni, millised tehnilised protseduurid ja asjaolud neid ees ootavad. Samuti soovitame koolitust treeneritele, kelle õpilased plaanivad rahvusvahelisi starte.

Teadmiste täiendust saavad sel kevadel ka nii takistussõidu kui kolmevõistluse rajameistrid. Takistussõidu rajameistrite kahepäevane koolitus toimub tuntud Iiri rahvusvahelise rajameistri Frank Glynni juhtimisel 20.-21. aprillil Ruilas, kus ühel päeval süvenetakse radade disainimisele sise-, teisel päeval välitingimustes.

Kolmevõistluse krossi rajameistrid saavad täiendust 4.-5. mail Olustveres, kus kursust juhivad rikkalike rahvusvaheliste kogemustega Itaalia rajameister ja takistuste ehitaja Gabriele Panier ning meie enda Mikk Nõmm. Olustveres saavad koolitust lisaks rajameistritele ka takistuste ehitajad. Mõlemad rajameistrite koolitused on avatud ka treeneritele.

Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.