16.05 2023 Tulemused

Takistussõitjad Poolas, Belgias ja Itaalias

Eelmisel nädalal võis meie takistussõitjaid leida nii Michałowicest (POL), Lummenist (BEL) kui ka Montefalcost (ITA).

Fotol Paul Argus hobusel Carpo / Autor: Sweetieisafruit

Poolas Cracovia Szary Equestrian Showl saavutas noorhobuste klassides 125-130 cm tasemel häid tulemusi Paul Argus, olles hobusel Carpo nii 2. kui ka 3. kohal. "Carpoga jäime üldiselt rahule ja suutsime täita oma eesmärgi ära, mis selleks võistluseks oli seatud. Aga kui põhihobusega ei lähe asjad nii nagu loodad, siis ega head tunnet sisse ei jää, isegi siis kui teised hobused hüppavad üle oma varju,” on Paulil kahetised emotsioonid möödunud nädalast. Oma põhihobusel Jay-Z Bee sai Paul 145 cm sõidus 12. auhinnalise koha.

Samuti Poolas võistelnud Renek Rosenberg sai hobusega CC Skyfall TT 140 cm parkuuris 4. koha, Ciorana TT-ga 135 cm sõidus 6. koha ja Zhora TT-ga 100 cm sõidus 3. koha. 

Head vormi näitas ka Elly-Marie Hermelin hobusega Zuriso, olles 130 cm sõidus kuuendad ning ka teistes sõitudes auhinnalistel kohtadel. Linda Randpere oli hobusel Kearney W 120 cm sõidus 11. auhinnalisel kohal.

Lummenis võistelnud Margareth Eikner saavutas hobusega Corvette 2G Z 135 cm sõidus 2. koha. Samuti oli Margareth oma noore hobuse Hendel V-ga igas sõidus auhinnalistel kohtadel. Belgias võistles ka Romy Emily Roomet, kes sai hobusega Aztec De Koekenhuyze 120 cm parkuuris 4. koha.

Itaalias Montefalcos saavutas Nora Moosar 11. auhinnalise koha 125 cm sõidus hobusel Action Bird.


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.