20.11 2023 Tulemused Takistussõit

Takistusõitjate head tulemused Belgiast ja Poolast

Meie takistussõitjad olid möödunud nädalavahetusel võistlustules nii Belgias kui ka Poolas! Margareth Eikner ja Cardentos Rose Dree Boeken näitasid ilusaid sõite Sentower Park’is saavutades esikoha U25 135 cm sõidus ja neljanda koha 145 cm GP sõidus.

Fotol Margareth ja Rose / Autor: Pegasus Photo

“Roos on väga heas vormis ja hüppas super hästi. Esimesed kaks sõitu tegime 135 cm kõrgusel, et võistlusrütmi tagasi saada. Kuna reedeses sõidus ei olnud palju osalejaid, otsustasin aja peale sõita. Minu peamine eesmärk selleks võistluseks oli teha hea sooritus 145 cm GPs, mis meil ka õnnestus. Rada oli minu arust väga hästi ehitatud ja meil klappis kõik hästi. Ümberhüppeid peame veel veidike harjutama, et tagasipööretel kiirem olla, kuid iga asi tuleb oma ajal,” kommenteerib Margareth oma sõite.

Samas sõidus, kus Margarethilt tuli esikoht, saavutas teise koha samuti meie oma sportlane Miia Varula hobusel Neonne HH. “Oma hobusega jäin väga rahule, ta on alati väga püüdlik ja tahab endast parima anda. See oli esimene kord mul temaga nii kõrgeid hüpata, aga kuna ta on väga kogenud, siis tegi see asja ka lihtsamaks,” räägib Miia.

My Relander osales aga Varssavis, kus toimus ka Kesk-Euroopa liiga etapp. GP 150 cm sõit osutus keeruliseks kõikidele sõitjatele ja ümberhüpetele pääses vaid kaks sportlast. My Relanderile ja Expertile kogunes rajalt 12 karistuspunkti. Küll aga jõudis My poodiumile kuue takistusega sõidus, kus saavutas Ipsyloniga kolmanda koha.

Lisaks eelmainitule jõudsid esimese nelja sisse veel erinevates sõitudes Grete Veske ja Jabiola, kes saavutasid Belgias juunioride 140 cm sõidus neljanda koha. 135 cm U25 sõidus sai neljanda koha ka Miia Varula hobusel Neonne HH.

Auhinnalisi kohti tuli aga rohkemgi, kõikidega neist saad tutvuda siit:
https://online.equipe.com/shows/59420
https://online.equipe.com/shows/59306


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.