11.12 2023 Takistussõit Tulemused

Relander ja Morna näitasid head vormi Poolas 4* võistlusel

Eelmisel nädalal olid My Relander ja Madis Morna oma mitmel hobusel võistlustules Poolas. My Relander lõpetas Expertiga 150 cm sõidu kuuendal auhinnalisel kohal. Madis Morna näitas Herbertiga tugevat sõitu 155 cm FEI maailmakarika etapi sõidus.

Fotol My Relander ja Expert / Autor: Equinephotobase

My sõnul näitas Expert end järjekordselt väga heast küljest: “Kuigi 155 cm GP rada iseenesest ei olnud väga keeruline, polnud seekord õnn meie poolel ja tuli kaks kerget viga sisse. Mõlemas Big Tour 4* sõidus hüppas Expert vigadeta. Kuna kohal oli palju võiduhimulisi osalejaid, siis tuli sõita päris suure hooga, et jõuda sõitudes etteotsa.”

Hobusega Ipsylon saavutas My esimesel päeval 4* 140 cm paljude võistlejatega klassis 8. auhinnalise koha ja lisaks osales edukalt kuue takistusega sõidus ja tuli seal 7. kohale. “Ipsylon on spontaanselt sõitnud nüüd paar korda sixbari väga edukalt. Seekord ületasime 180 cm tõkke puhtalt, kahjuks tuli aga samas ringis üks madalamatest takistustest alla. Tundub, et talle väga meeldib hüpata kõrgust ja ta teeb seda suure rõõmuga. Tore on ka näha kui uhke ta on enda üle sõidust välja tulles”.

My’l oli kaasas ka Eesti sporthobune I’m Aljana Special, kes hüppas kõik kolm päeva puhtalt 1* suures ringis, olles igas sõidus auhinnalisel kohal.

Madis Mornal tuli 155 cm GP sõidus Herbertiga sisse küll üks õnnetu viga, kuid Madise sõnul on Herbert endiselt väga heas vormis: “150 cm sõidus oli meil natukene ebaõnne, aga 155 cm hüppas super hästi, üks viga tuli sisse, aga tunne oli suurepärane ja raskusi ei tundunud olema”.

1* sõitudes noppis Madis hobustega Momentum ja Kearney W samuti auhinnalisi kohti.


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.