07.03 2024 Sündmused Rakendisport

Nordic Driving Challenge - motivatsioonipakett põhjamaa rakendisportlastele 

Sel aastal rikastab Põhja-Euroopa rakenditurgu Eestit, Lätit ja Soomet hõlmav karikasari Nordic Driving Challenge, mis pakub võistlusvõimalusi hobuste ja ponide üherakenditele (single horse and ponies) tasemel CAI2*. Sari saab alguse 31. 05 - 02.06 CHI Pärnu raames peetaval rakendivõistlusel, jätkudes etappidega 5.-7. juulil Lätis Inchukalnsis ja 2.-4. augustil Soomes Ypäjäl ning jõuab lõpplahenduseni finaaliga 13.-15. septembril Eestis, Tagadil.

Foto autor Marilyn Uusna

Sarja üks koordinaatoritest Hillar Talts lisas järgnevat: "Oleme kolm väikest lähestikku asuvat rakendispordiriiki, kus kõikidel on probleeme sportlaste vähesusega. Seetõttu nägime kolme riigi korraldajatega vajadust tekitada sportlastele lisamotivatsiooni võistlemiseks ja seda just 2* tasemel, mis on hüppelauaks tõsisemale rahvusvahelisele tasemele. Koostööd teeme rahvuslikul tasemel ka algtasemega. Sel moel pakume koordineeritult võimalusi kõikidel võistluspüramiidi tasanditel eesmärgiga arendada ja suurendada rakendispordi osakaalu kogu meie väikeses regioonis."

Kuigi sarja etapid toimuvad kolmes riigis, on võistlema oodatud kõikide riikide sportlased. Sarja üldjuhendi leiate https://tagadidriving.com/nordicdrivingchallenge/


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.