26.04 2023 Tulemused Takistussõit

My Relanderilt mitu auhinnalist kohta Itaalias

Möödunud nädalal olid Eesti sportlased esindatud mitmel pool Euroopas - My Relander Itaalias Gorla Minores, takistussõitjad Jüri Sokolovski ja Grete Veske Belgias Opglabbeekis ja kestvusratsutaja Egle Kalev Prantsusmaal Vaylats’is.

Pildil My Relander ja Gorla Minore võistluspaik
My Relander saavutas oma hobuse Expertiga 1.40 m sõidus 2. koha ja 1.50 m sõidus 11. auhinnalise koha. Samuti sai My hobusel Ipsylon 1.35 m sõidus 3. ja 1.40 m sõidus 8. auhinnalise koha. 

“Sellele võistlusele me suuri eesmärke ei seadnud, vaid plaan oligi avada väli hooaeg ja saada hea tunnetus ja stabiilseid tulemusi. Expertil tuli hüpata murul, mida ta pole minu teada elus kordagi veel teinud. Teda see muidugi üldse ei heidutanud ja kohe esimeses stardis sai 2. koha ning jätkas väga heade sõitudega ka 150 cm tasemel. Saime hüpata nii päikesepaistes kui paduvihmas, seega saime peaaegu iga olukorra jaoks harjutada. Aga kokkuvõtteks kõik hobused olid väga tublid ning ja saime hea baasi mille peale on hea hooaega jätkata!” kommenteerib My möödunud nädalat.

Belgias Sentower Parkis võistelnud Jüri Sokolovski sai oma hobuse Edithiga 7-aastaste hobuste 1.30 m sõitudes kahel päeval 3. ja 4. koha. Samuti oli Jüri oma kohuse Heinsgaardens Sifiga 1.30 m sõidus 13. auhinnalisel kohal. 

Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.