06.05 2024 Takistussõit Tulemused

My Relander saavutas Poolas grand prix’ sõidus kõrge teise koha

My Relander on tänavust välihooaega alustanud võimsalt võisteldes Poolas. Kahe eduka võistlusnädala kirsiks tordil oli pühapäeval saavutatud 2. koht 145 cm grand prix’ sõidus Eestis kasvatatud hobusega I’m Aljana Special.

Foto autor: Equinephotobase

“Kuigi see on Aljanale alles üks esimesi suuremaid sõite, siis hüppab ta seda kõrgust väga enesekindlalt ja näitab, et tal on suur tulevik ees. See ei olnud minule kindlasti suur üllatus, et me seda suutsime, sest ta on teinud väga stabiilseid tulemusi ja on tõelise võitja hingega,” kommenteerib My oma tulemust Bogusławice võistluselt.

Viimasel paaril aastal on My Relander häid tulemusi kõrgemates sõitudes saavutanud peamiselt oma võistluspartneri Expertiga, kuid andekaid noori hobuseid kasvab tema sõnul hoogsalt peale: “Mul on väga hea meel, et hetkel on tallis kolm suurema sõidu hobust, kellest kaks liiguvad kiiresti Experti jälgedes. Seega ootab meid ees väga põnev hooaeg ja vaatame, milleks võimelised oleme. Liigume päev korraga, aga usun, et Aljana on väga tugev kandidaat ka hobuse valikul Rahvuste Karika jaoks”.

15.-19. mail, stardib My Relander Eesti takistussõidu võistkonna koosseisus Longines’i Rahvuste Karika Põhja regiooni etapil Taanis. Rahvuste Karikas on üks maailma vanimaid ja auväärsemaid võistkonnavõistlusi, kus Eesti võistkond üle mitmete aastate taas osaleb.


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.