26.02 2024 Tulemused

My, Margarethi ja Madise head tulemused 4* võistlustelt

Möödunud nädalavahetusel olid meie sportlased My, Margareth ja Madis Krakowis, kus toimus ka FEI maailmakarika Kesk-Euroopa liiga finaal.

My Relander ja Expert saavutasid Big Tour’i 145 cm sõidus 4. auhinnalise koha. Margareth Eikner ja Cardentos Rose Dree Boeken saavutasid Medium Tour’i 140 cm sõidus 3. koha ning samas sõidus saavutasid Madis Morna ja Gardenhill Lad 9. auhinnalise koha. Küsisime neilt muljeid 4* CAVALIADA võistlusest. 👇

Fotol Margareth ja Rose / Autor: CAVALIADA

My: Meil oli väga tugev algus. Finaali esimeses kvalifikatsioonis saime liiga võidu punktid ning Ranking sõidu arvestuses 4. koha. Expert hüppas väga hästi, kuid kahjuks ei suutnud me seekord jätkata teistes kvalifikatsioonides sama tugevalt. Sellegipoolest olen väga rahul hobustega, parkuurid olid piisavalt rasked ja oleme kogemuse võrra rikkamad. Eriti hea meel on mul Mariah Oroveri Eesti sporthobusest, I’m Aljana Specialist, kes näitas jällegi väga stabiilseid tulemusi ja lõpetas oma esimese Ranking 145 cm sõidu 12. auhinnalisel kohal.

Margareth: Võistlus ise oliväga muljetavaldav ja võistusareen väga võimas. Sõidud olid pigem tehnilised ja rasked ning hobuste ja ratsutajate tase kõrge. Mu hobune Roos oli heas vormis ja hüppas väga hästi. Krakow oli meie jaoks viimane sisevõistlus, seega nüüd keskendume välishooajaks valmistumisele.

Madis: Nädalavahetusega olen nii ja naa rahul. Herbert alustas hästi, kuid teine päev tuli vigu sisse ja tunne rajal polnud enam õige. Pühapäevaks sain oma konfiguratsioonid korda, aga kahekuune võistluspaus hakkas vaikselt tundma andma. Sellest hoolimata tegi hobune, mis suutis. Rankingu sõidus oleks tahtnud paremat positsiooni, aga kogemused õpetavad rohkem kui paar positsiooni kõrgem koht maailmakarika edetabelis. Teine hobune Gardenhill Lad, tegi väga head tööd ja väga ilusa sõidu 140 cm sõidus.