22.05 2023 Tulemused

Mitmed võidud Leedust

Leedus Vazgaikiemises toimunud võistlustelt naasid eestlased mitme esikohaga. Auhinnalisi kohti saavutati ka võistluste põhisõidus, milleks oli 150 GP. Tegu oli ühtlasi FEI Kesk-Euroopa liiga etapiga. Häid tulemusi saavutasid meie sportlased ka Belgias Lummenis.

Fotol Mia-Marleen Lanno hobusel Conkelkiefer / Autor: Equine Portraiture

Alustame aga algusest, neljapäevast, kui Paul Argus hobusel Jay-Z Bee saavutasid 140 cm Diamond Touri sõidus teise koha ning Madis Morna Herbetiga kolmanda koha.

Reedel jätkasid Paul Argus ja Madis Morna oma edu. 145 cm Diamond Touri sõidu võit tuli Eestisse ja Paul Argus ja Jay-Z Bee olid puhta sõiduga kiireimad. Madis Morna ja Herbet saavutasid samuti puhta sõiduga 4. koha.

130 cm sõidus saavutas 3. koha Berit Lehtsaar hobusel Solei Solei. Samuti 130 cm kõrgusel noorhobuste sõidus Paul Argus hobusega Carpo kolmandad ja Hanno Ellermann hobusega Quintano Gramina 5. auhinnalisel kohal.

Laupäevase 130 cm sõidu panid kinni Berit Lehtsaar ja Solei Solei ning 5. koht läks Rein Pillile hobusel Jambville. 135 cm kõrguses noorhobuste finaalsõidus said kolmanda koha Paul Argus ja Carpo.

135 cm kõrgune Gold Touri parkuur oli eestlaste jaoks samuti edukas ning sõidu võit läks Mia-Marleen Lannole hobusel Conkelkiefer. Neljanda koha saavutasid Berit Lehtsaar ja C Qastania ning viies koht läks Urmas Raagile hobuselt Verdict.

Viimase päeva 135 cm sõidus said 3. koha Berit Lehtsaar ja Solei Solei ning kuuenda koha Mirell Luts hobusel Unicum Z.

140 cm sõidus võidutsesid jällegi Mia-Marleen Lanno ja Conkelkiefer ning Renek Rosenberg sõitis samas sõidus välja 5. koha hobusel CC Skyfall TT ning 6. koha hobusel Ciorana TT.

Pühapäevase võistluspäeva lõpetas Grand Prix sõit, mis oli ühtlasti ka FEI Kesk-Euroopa liiga etapi sõit. Paul Argus ja Jay-Z Bee lõetasid sõidu 6. auhinnalisel kohal ning Madis Morna ja Herbet 8. auhinnalisel kohal.

Auhinnalisi kohti saavutasid meie takistussõitjad ka Belgias, Lummenis, kus Margareth Eikner ja Corvette 2G Z saavutasid reedeses 140 cm sõidus kolmanda koha ning pühapäevases 140 cm parkuuris 5. koha. Hea tulemuse tegid ka Romi Emily Roomet ja Vesta Z, saavutates 130 cm sõidus 6. koha.

Küsisime Mia-Marleen Lannolt ja Paul Arguselt ka möödunud nädalavahetuse kommentaare, neid saad lugeda juba peagi ilmuvast Hobumaailma artiklist.