17.03 2024 Kasulikku Takistussõit Sündmused

Jos Kumps tuleb Eestisse

Meil on jagada suurepäraseid uudiseid! 17.-18. aprillil on Eestisse tulemas maailmatasemel takistussõidutreener Jos Kumps! Jos Kumpsil on ulatuslikud teadmised ja kogemused harrastusspordist tipptasemeni - ta on treenerina töötanud 40 aastat ning koostööd teinud maailma parimate sportlaste ja hobustega.

Jos Kumps on treenerina aidanud Sydney olümpiamängudel takistussõidus 2000. a pronksile tiimina Brasiilia ja individuaalselt Khaled Al Eidi, Ateena olümpiamängudel takistussõidus 2004 kullale individuaalselt Rodrigo Pessoa, Euroopa meistrivõistlustel noorte takistussõidus kullale individuaalselt 2004 Andrea Herholdti ja 2023 Seamus Hughes Kennedy ning tiimina 2011 Belgia ja 2023 Iirimaa. Ta on treeninud tuntud hobuseid nagu Baloubet du Rouet, Diamant de Semilly ja eestlastele tuntud Hugh Grant de Muze. Samuti on Jos Kumps aastaid treeninud ja igakülgselt toetanud Eesti sportlast Margareth Eiknerit.

Jos Kumpsi kliinik toimub Ruila Tallis ning osaleda saavad nii sportlased kui ka treenerid. EKR-5 taseme TS suunitlusega treenerikutse taotlejatele on koolitus eriala tasemekoolituseks, kõigile teistele treeneritele täiendkoolituseks.

Registreerimine Ratsanetis https://ratsanet.ee/course_events/92Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.