18.12 2023 Tulemused Koolisõit

Grete Ayache Londoni maailmakarika etapil

Grete Püvi Ayache osales eelmisel nädalal kõrgetasemelisel maailmakarika etapil Londonis, kus sõitis Vertigoga GP Küris välja 73.560%. Tase oli kõrge ja võistlusklassi võitja Charlotte Dujardin tegi oma hobusega Imhotep 89.465% väärilise skeemi. Uurisime Gretelt, mis emotsioonidega ta möödunud nädalale tagasi vaatab.

“Suurepärane võistlus oli. Fantastiliselt korraldatud, väga sõitja ja hobusesõbralik algusest lõpuni. Kindlasti üks minu uusi lemmikvõistlusi koos Lyoni maailmakarika etapiga. Hobusele väga suur atmosfäär, meeletult rahvast ja palju melu, kuna võistlus toimus Londoni kesklinnas. Vertigo sai kõigega väga hästi hakkama, ta on ikka tubli viieline. Ta tegi oma elu esimese võistluse alles aasta tagasi ja ta on väga hästi toime tulnud.

GPs oli Vertigo väga stabiilne, ilusad küljendused, piruetid, väga hea lõdvestunud samm jne. Vabakavas sõitsime ilusti veatult, kuid üldiselt mõlemas skeemis ei õnnestunud mul piaffeed nii hästi kui soojendusel, ülemineku piafeesse oleksin pidanud ühtlasemalt sõitma, tulin liiga suurelt sisse ja ma ei saanud teda nii hästi üle selja enam. Seda peame kodus veel lihvima ja üleminekutega tööd tegema.

Tore oli näha, et publikus oli ka Eesti toetajaid. Enne starti nägin rahva seas mitut Eesti lippu, see motiveeris ja andis jõudu! Aitäh!

Grete sõitu koos ingliskeelsete kommentaaridega saad järele vaadata siit (min-38:45)
https://www.youtube.com/watch?v=ewpU27AULrw

Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.