14.05 2024 Tulemused Takistussõit Voltižeerimine

Esikohad välismaalt nii takistussõidus kui ka voltižeerimises

Möödunud nädalalõpul saavutasid meie sportlased rahvusvahelistelt võistlustelt mitmeid auhinnalisi kohti. Norras Drammenis tegid Madis Morna ja Herbert esimesel päeval 140 cm klassis kiire ja puhta sõidu, saavutades sellega esimese koha. Soomes Ypäjäl saavutas Anna-Liisa Anson CVIJ1* klassis esimese koha 6.624 punktiga ning kvalifitseerus sellega edasi CVIJ2* ehk juunioride kõige kõrgemale tasemele, kus ta saavutas 7. koha 6.457 punktiga.

Fotol Anna-Liisa Anson / Autor: Lotta Hujanen

Madis Morna kommenteerib oma esikohta: “Rada oli väga sujuv ja andis võimaluse kasutada suuremat galoppi, kuid samas andis võimaluse teha paar väiksemat pööret. Proovisin alustada kohe esimesest takistusest juba heas rütmis ja võimalikult sujuvate ja lühikese trajektooriga. Herbert täitis oma ülesande väga hästi, kõik toimis”. 

Oma teisel võistluspartneril Kearney W-l saavutas Madis 135 cm sõidus teise koha. Samas klassis võistles ka Anni Kaljund hobusega Veronique, kes saavutas 4. auhinnalise koha. Head minekut näitas ka Elly-Marie Hermlin, kes sai juunioride 130 cm sõidus 2. koha hobusega Zuriso. Auhinnalisi kohti saavutasid ka Kristiina Järvik ja Maribel Kumpan. Kõikide meie sõitjate tulemustega Drammenis saab tutvuda siit: https://online.equipe.com/shows/61675/nations/EST 

Soomes Ypäjäl saavutas Anna-Liisa Anson CVIJ1* klassis esimese koha 6.624 puntktiga ning kvalifitseerus sellega edasi CVIJ2* ehk juunioride kõige kõrgemale tasemele, kus ta saavutas 7. koha 6.457 punktiga. “Võistlesin esimest korda raskemate kavadega ja ka need sujusid väga hästi. Jäin võistlustega väga rahule. Selle hooaja suurim plaan on võistelda Taanis toimuvatel Põhjamaade meistrivõistlustel, ” räägib Anna-Liisa.


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.