13.11 2023 Sündmused Tulemused Koolisõit

Dina Ellermann ja Donna Anna on koolisõidu sisemeistrid

Laupäeval täitus Veskimetsa Ratsakeskus koolisõitjatega, et selgitada välja sisemeistrid! Sisemeistrid koolisõidus aastal 2023 on Dina Ellermann ja Donna Anna! RR5 skeemis, mis on sama skeem, mida sõidetakse ka olümpiamängudel, said nad tulemuseks 71.268%. Hõbemedaliomanikud on Maria Mägi ja Ashwan ning kolmanda koha saavutasid Helena Kaal ja Cassander. 

Foto autor: Kersti Kivistik

Laupäeval täitus Veskimetsa Ratsakeskus koolisõitjatega, et selgitada välja sisemeistrid!

Otsa tegid lahti noored, kes sõitsid skeemi RK3. Viie võistluspaari seast saavutas esikoha Rose Marie Skjoldby hobusega Rosinate (69.951%). Hõbemedali sai Maria Mägi hobusel Shampagna ning pronks kuulub Theresa Randhaale hobusel Don Carlos.

Juunioride SMV meistritiitel läks Maria Mägile hobusel Shampagna (67.828%). Teise koha saavutasid Martha Jušin ja Beltario ning kolmanda koha Heti Repnau ja Rockefeller.

Lasteklassi koolisõidu sisemeistrid on sel aastal Kirke Ehandi ja Re-Di (70.309%). Teise koha saavutasid Dianne Mii Raag ja Coad Hill Happy ning kolmandale kohale sõitsid end Meribel Kähr ja Rebella.

Poniklassi sisemeistrid koolisõidus on Cristiana Engel ja Tristan J (67.810%), kellele on see juba neljas meistritiitel sel aastal. Teise koha saavutasid nagu ka lasteklassis, Dianne Mii Raag ja Coad Hill Happy. Kolmandale kohale tuli Carmen Sõlg ponil Mango.

Sisemeistrid koolisõidus aastal 2023 on Dina Ellermann ja Donna Anna! RR5 skeemis, mis on sama skeem, mida sõidetakse ka olümpiamängudel, said nad tulemuseks 71.268%. Hõbemedaliomanikud on Maria Mägi ja Ashwan ning kolmanda koha saavutasid Helena Kaal ja Cassander.

Dina ütles, et jäi oma sõiduga väga rahule ning, et Donna Anna jäi võis ilmselt temaga ka rahule jääda: “Ma arvan, et see oli meie üks parimaid sõite praegu. Donna Anna nautis seda protsessi minuga koos ja meil oli väga hea klapp täna.”

Täname võistlejaid, võistluse korraldajaid ja abistajaid toreda võistluse eest!


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.