26.07 2023 Kasulikku Sündmused

Alustab Eesti esimene hobuinimestele suunatud taskuhääling

Eesti ratsamaailm sai alates tänasest endale päris esimese Eesti hobuinimestele suunatud taskuhäälingu ehk podcast'i. Taskuhääling jõuab kuulajateni kaks korda kuus ning on kuulatav suurematel podcast'i-platvormidel nagu Spotify ja iTunes.

Hobumaailma podcast on mõeldud kõikidele hobusesõpradele ja -huvilistele ja tegijad loodavad tuua huvilisteni põnevad teemad kirevast Eesti hobumaailmast. Taskuhäälingus kuuleme kõnelemas ratsutajaid, treenereid, veterinaare, seppasid, sadulapassijaid, hobusearetajaid ja -kasvatajaid, massööre ja paljusid teisi. Ja kuuleme neid teise külje alt, kui me neist seni kuulnud oleme.

Miks sai valitud sellest vormiks taskuhääling? Hobuinimesed on tuntud selle poolest, et alati on midagi teha ja aega ei ole või on seda äärmiselt vähe. Miks mitte sisustada näiteks igapäevane autosõit talli ja tallist koju millegi toredaga nagu vestlussaade? Taskuhääling on hea viis veeta aeg millelegi harivale ja huvitavale.

Taskuhäälingut teevad Eesti Ratsaspordi Liidu turundus- ja kommunikatsioonijuht Marie-Helene Tänna, Hobumaailma toimetaja Kersti Kivistik ja Eesti Ratsaspordi Liidu juhatuse liige ja endine peasekretär Siim Nõmmoja.

PS! Kui sa tead põnevat inimest või sul on hea idee, millest võiks taskuhäälingus rääkida, siis anna sellest meile teada info@hobumaailm.ee või kirjuta meile Instagrammi või Facebooki. 


Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.