04.07 2023 Tulemused Takistussõit

7. koht juunioride takistussõidus PMilt

Põhjamaade meistrivõistlustel (PM) takistus- ja koolisõidus osalesid eestlastest kolm takistussõitjat ja üks koolisõitja. Kõrgeima kohaga naases juunioride klassi takistussõitja Grete Veske, kelle üldarvestuse 7. koht on läbi aegade parim tulemus Põhjamaade meistrivõistlustelt takistussõidus.
Põhjamaade meistrivõistluste võistlusnädal algas osade sportlaste jaoks juba kolmapäeval, kus esimesed sportlased tegid oma esimesed stardid. Grete ja Porche olid juunioride klassi 135 cm sõidus juba esimesel päeval auhinnalisel 10. kohal, millele järgnes neljapäevane sõidu võit ja laupäevane 5. koht, mis andis üldarvestuses kokku 7. koha.

“Minu jaoks oli see esimene kord vōistelda PMil. Meie väike Eesti tiim oli nii kokkuhoidev ning toetav, kōik elasid üksteisele väga kaasa. Mul on olnud vōimalus vōistelda mitmetel rahvusvahelistel vōistlustel Euroopas ning harjutada raskemate parkuuride sōitmist. Arvan, et see andis mulle ka kindlama tunde PMil, kuna sealsed parkuurid olid väga tehnilised. Jäin oma sōitude ning tulemusega väga rahule. Meie koostöö Porschega on kestnud alles mōned kuud, olen väga rõõmus, et oleme leidnud omavahel niivõrd hea klapi. Eesmärk oli endast parim anda ning teha sōidud, millega nii mina kui ka minu treener rahul oleksime,” kommenteerib Grete kogu nädalat.

Loe lisaks

${ i18n('all_news') }

(+372) 6 031 525
info@ratsaliit.ee

Arhiiv
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.